В ніч на 12 липня у Рівному на вулиці Буковинській пролунав вибух. В будинку на той час перебували троє осіб, повідомляє відділ комунікації ГУНП у Рівненській області.
Внаслідок вибуху було пошкоджено фасад будинку, газон на подвір’ї, бетонний паркан та вікно будинку.
50-річна господиня, її мати та 12-річна донька, які перебували у помешканні, не постраждали. За попередньою інформацією працівників вибухотехнічної лабораторії, на подвірї спрацювала граната «РГД 5».
Слідчі зібрали її уламки та направили на проведення експертизи. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією частини 4 статті 296 (хуліганства) Кримінального кодексу України. Наразі проводяться слідчі та розшукові заходи з метою встановлення осіб зловмисників.
джерело http://charivne.info/
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…