Кіт Ларі – Головний мишолов резиденції британського прем’єра на Даунінг-стріт не піде «у відставку» разом із Девідом Кемероном.
Кіт, якого у 2011 році взяли із притулку для тварин, залишиться на своїй «посаді», повідомляє The Guardian з посиланням на прес-секретаря британського кабінету міністрів.
«Цей кіт – цивільний службовець, він не належить Кемерону, тому залишається», – заявив представник уряду.
Чутки про те, що Ларі піде разом з Кемероном з’явилися у зв’язку з тим, що попередника Ларі – Хамфрі відправили «у відставку» 2007 року. Але Головний мишолов Хамфрі був домашньою твариною тодішнього канцлера Алістера Дарлінга, і за рішенням власника повернувся до Шотландії.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…