Categories: Економіка

Монетизація пільг: що важливо знати українцям

В Україні стартує програма запуску програми монетизації пільг. Це буде відбуватися таким чином. Пільговик пише заяву в соцслужби. Гроші автоматично перераховуються на банківську картку. Однак так повинно відбуватися в ідеалі, а насправді, поки все залишається на рівні розмов.

 

Систему планували запустити в травні. Але це станеться не всюди. Тому що все вирішуватимуть місцеві керівники. Водночас, перераховувати гроші пільговикам безпосередньо буде вигідніше, ніж перевізникам.

І якщо в міських радах бачать світло в кінці тунелю, то ось самі пільговики анонсовану монетизації зовсім не раді. Затверджений урядом соціальний мінімум гарантує тільки 30 поїздок на місяць.

У деяких містах вирішили не перераховувати гроші пільговикам. А ввести картки, на яких буде зафіксовано певну кількість поїздок. На цю систему вже переходять Житомир, Вінниця та Тернопіль.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Система вже працює зі звичайними проїзними і банківськими картками. Скоро буде працювати і з картками пільговиків. Введуть 30-хвилинну або більш тривалу можливість пересадки в будь-який транспорт без додаткової оплати. Однак, щоб система запрацювала на повну, розрахунки з перевізниками повинні відбуватися без затримок.

Якщо з автобусами, тролейбусами і трамваями все більш-менш зрозуміло, то, як бути з проїздом залізницею. Поки все залишається на рівні ідей, борги соціальних служб перед залізничниками постійно зростають.

У житлово-комунальній же сфері компенсація пільг готівкою – точно не варіант. Незважаючи на те, що об’єднання співвласників формально не надають комунальних послуг, щодо нарахування внесків пільги вони враховуються. А потім місяцями чекають компенсації від держави.

Незабаром українці отримають перші гроші від державної компенсації на оплату житлово-комунальних послуг.

Частина субсидій киянам монетизують вже після завершення опалювального сезону 2017-2018 рр.

annashchesna

Recent Posts

«Контракт 18–24»: Шанс для молоді приєднатися до Національної гвардії та прикордонної служби з вигодами та гарантованими виплатами

🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…

7 години ago

“Контракт 18-24” – шанс для молоді приєднатися до Сил оборони

💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…

12 години ago

Коли ти вагаєшся — Євгеній уже діє: мужність, вибір, честь

Коли інші ще розмірковують, Євгеній вже діє. Йому всього 21 рік, але він точно знає,…

3 дні ago

Молодість — час вибору та змін: Вероніка та її шлях у ЗСУ

Бути молодим — значить мати вибір. І мати силу змінювати світ навколо. Вероніка зробила свій…

4 дні ago

Служити Україні: Сила в кожному з нас

Сила країни — в її людях. І кожен, хто стає до лав ЗСУ — стає…

4 дні ago

Російська пропаганда активно поширює фейки про нібито провокації ЗСУ в Миколаєві

Російські пропагандисти активно поширюють фейкову інформацію, стверджуючи, що Збройні Сили України нібито готують провокації у…

5 днів ago