У Мережі з’явилися перші подробиці страшної ДТП сталася в Києві 31 травня.
Нагадаємо, що тоді машина з проблисковими маячками збила молодого велосепідіста прямо на пішохідному переході. Очевидці стверджували машина належала кортежу Президента України, але від звинувачення спростовує. Хлопчик перебуває в лікарні. Як стало відомо, його стан трохи покращився, вчора він був прооперований.
Сьогодні лікарі планують зробити ще одну операцію – на ключиці. Нагадаємо, що у хлопця кілька серйозних переломів та струс мозку. Після аварії він довгий час не приходив до тями. За повідомленнями родичів, зараз він навіть може розмовляти.
У Мережі ця подія викликала величезний резонанас, завдяки чому очевидці події продовжують відгукуватися і надсилати фотографії та відео інциденту. Журналіст Влад Антонов на своїй сторінці в Фейсбук розповів, що знайшовся свідок, який не тільки бачив момент удару, але і встиг зняти перші секунди. За словами журналіста відео вже передано батькам дитини і слідству.
Очевидець розповів, що на момент аварії, хлопчик навіть не їхав на велосипеді, а переходив дорогу пішки, підтримуючи велосипед, але машина не дивлячись на те, що хлопця було вже помітно на переході навіть не зупинилася.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…