facebook

На Львівщині чоловік напав на двох дівчат і зґвалтував одну з них

Гвалтівник діяв під покровом ночі, в балаклаві та рукавицях. Однак одній із 2-х дівчат, які зазнали нападу зловмисника на початку села Берездівці, вдалося вирватися з лабет розбійника і покликати на допомогу охоронців. За лічені хвилини прибули і поліцейські, але злочинець встиг утекти. Про це пише Розділля ТБ з посиланням на «Вісник Розділля».

 

 

Докладніше про обставини жахливого злочину розповів начальник Новороздільського відділення поліції, підполковник Руслан Шнайдрук.

Минулого тижня на території обслуговування Новороздільського міського відділення поліції сталася резонансна кримінальна подія, яка вже наступного дня стала обростати все новими й новими чутками, причому непідтвердженими.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Отже, минулого тижня, в ніч з четверга на п’ятницю 29 червня, а якщо точніше, то близько 2-ої години, 19-річна мешканка одного із сіл Миколаївського, що входить у територію обслуговування Новороздільського ВП, разом з подругою – ровесницею поверталися з Нового Роздолу до місця свого проживання. Пройшовши вгору вулицею Лесі Українки, вийшли на вулицю Ходорівську, а далі по трасі попрямували у село Берездівці.
На початку села до дівчат раптово ззаду підбіг мужчина у балаклаві та рукавицях та почав несамовито наносити юнкам болючі тілесні ушкодження, завдаючи прицільних ударів по голові та обличчі. Поваливши нажаханих і шокованих дівчат на землю, невідомий розбійник продовжував їх лупцювати.

Якось інстинктивно вловивши зручну мить, одна із дівчат вирвалася від нападника і стрімголов побігла дорогою вниз у напрямку сільради, волаючи про допомогу.

Тим часом, друга дівчина, не перестаючи волати про допомогу, добігла до одного з підприємств, де чергували охоронці, і повідомила їм про напад невідомого розбійника. Ті, своєю чергою, не гаючи часу зателефонували у міське відділення поліції. А правоохоронці, наголошу, практично за лічені хвилини після отриманого повідомлення, прибули на місце події. Утім, нападника вже не застали, а тільки напівпритомну і вкрай морально розбиту і фізично знесилену дівчину.

Внаслідок насильства дівчина отримала моральну травму на все життя, а щодо її фізичного стану, то можу коротко сказати, що її життю ніщо не загрожує, щоправда, наявні гематоми на обличчі, однак вона не була госпіталізована.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...