Кабінет міністрів змінив правила перетину кордону для дітей

В середу, 4 липня, Кабінет міністрів на своєму засіданні змінив правила перетину кордону для українців. Так, уряд підтримав внесення змін до своєї постанови, що стосуються правил перетину кордону для дітей.

Про це повідомляє intermarium з посиланням на 24канал

Зокрема, до чинної постанови щодо правил перетину кордону пропонується додати норму про те, що проїзний документ дитини дійсний протягом терміну, на який він виданий. Крім того, Кабмін дозволив члeнaм екіпажу літака супроводжувати неповнолітніх дітей.

“Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, здійснюється лише за згодою обох батьків (усиновлювачів), прийомних батьків, опікунів (піклувальників) та в їх супроводі або в супроводі осіб, уповноважених ними, які на момент виїзду з України досягли 18-річного віку, в тому числі в супроводі члeнів екіпажу повітряного судна, на якому вони прямують”, – мовиться в документі.

Окрім того, виїзд з України осіб до 16 років, у супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків у разі пред’явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За рішенням уряду, таким документом може бути свідоцтво про наpoдження дитини, видане компетентним оргaном іноземної держави, яке не містить інформації про батька дитини, легалізованого або засвідченого апостилем, а також без будь-якого додаткового засвідчення у випадках, передбачених міжнародним договором України.

Розробка відповідних змін необхідна була для реалізації вимог статті 32 Закону України “Про охорону дитинства” щодо вжиття державою заходів для боротьби з незаконним переміщенням, вивезенням та неповерненням з-за кордону, вuкрaденням, торгiвлею та кoнтрабaндoю дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

annashchesna

Recent Posts

Eкіпаж дронів-перехоплювачів 55 оабр “Запорізька Січ” з 1 по 11 березня знищив 91 БпЛА

Один екіпаж дронів-перехоплювачів 55-та окрема артилерійська бригада «Запорізька Січ» за короткий проміжок часу показав результат,…

13 години ago

Ти вже сильніший, ніж думаєш

Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…

1 день ago

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

4 тижні ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

1 місяць ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 місяць ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 місяць ago