Жорстоке вбивство на Житомирщині: жінку зарізав 15-річний підліток (відео)

За його інформацією поліції, у телефоні зловмисника виявили чимало заходів на порнографічні сайти, а у пошуковій базі він шукав, як саме вбити людину.

У Житомирській області взято під варту 15-річного юнака, який підозрюється у жорстокому вбивстві 37-річної жительки Бердичева. Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на брифінгу у Житомирі повідомив начальник ГУНП у Житомирській області В’ячеслав Печененко.

«У Бердичеві 5 липня було скоєно надзвичайно тяжкий злочин: вбивство, потерпіла померла на місці від численних ран, від втрати крові», – зазначив він і додав, що правоохоронці затримали підозрюваного у злочині менше ніж за дві доби – 7 липня. Ним виявився 15-літній юнак. За його словами, вже зібрано беззаперечні докази того, що саме затриманий є вбивцею. Їх знайшли як на місці злочину, так і в місцях, де зловмисник викинув речі. Також є свідки скоєння вбивства.

«Убивці – 15 років, він із благополучної родини, свою провину не визнає, але докази настільки беззаперечні, що прокуратура підтримала обвинувачення, і суд вже обрав затриманому запобіжний захід – це арешт без права внесення застави», – розповів Печененко. За його інформацією, у телефоні зловмисника виявили чимало заходів на порнографічні сайти, а у пошуковій базі він шукав, як саме вбити людину.

Допитували неповнолітнього у присутності адвокатів і психологів. «Серед версій, що ми можемо розглядати – це психічні розлади. Це – вид якоїсь небезпечної агресії від телебачення та перегляду фільмів з елементами жорстокості», – пояснив Печененко. Він також повідомив, що зловмисник раніше до кримінальної відповідальності не притягувався. Із жертвою знайомий не був і до злочину ретельно готувався.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як повідомлялося раніше, у Бердичеві Житомирської області 5 липня сталося вбивство 37-річної місцевої жительки, тіло якої з численними ножовими пораненнями та перерізаним горлом було виявлено в кюветі в одному з мікрорайонів міста. Жінка вийшла вигуляти собаку. Правоохоронці встановили підозрювану особу та затримали її. За фактом вбивства відкрито кримінальне провадження.

annashchesna

Recent Posts

«Закрита» нарада Міноборони рф виявилася не такою вже закритою

Українські хакери продовжують глумитися над російськими чиновниками. Цього разу невідомі патріоти з гумором передали окреме привітання міноборони…

8 години ago

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

1 день ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

1 тиждень ago