Планується, що мережа відділень відкриється в таких магазинах, як “Фора” та “Сільпо”.
Нова поштова-логістична компанія Justin почала набір співробітників до відділень, готуючись до запуску в Україні.
Про це свідчить масове відкриття вакансій компанії у низці обласних та районних центрів, передає Інтерфак-Україна.
“Наші наміри – відкрити зручні відділення в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Одесі. Буде багато робочих місць з гнучким графіком роботи, офіційним працевлаштуванням, цілеспрямованим навчанням, кар’єрними можливостями та своєчасною виплатою заробітної плати три рази на місяць”, – йдеться в описі вакансій.
Передбачається, що мережа відділень відкриється в більшості магазинів торгової групи Fozzy Group (як “Фора” та “Сільпо”) і надаватиме послуги з прийому, видачі та відправлення товарів, а також низку фінансових та інших послуг.
Як зазначається, компанія входить в холдинг Fozzy Group і планує реалізувати послуги постачання за допомогою партнерського сервісу Автолюкс.
Нагадаємо, “Укрпошта” масово скорочує людей, відділення. А заодно і збитковість. На Чернігівщині запустили пілотний проект пересувних поштових точок. Такі самі, що й звичайні, але в автомобілях. Наразі їх 23. Керівництво радіє: це вигідніше, ніж тримати людей, орендувати приміщення у селах, де менше двох тисяч жителів. А от листоноші та клієнти – занепокоєні.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…