Генеральна прокуратура 16 липня повідомила про підозру організаторам українського медичного центру, які займалися продажем немовлят іноземцям.
Про це на брифінгу в понеділок повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.
За його словами, встановлено, що в 2010 році молдовани, які також мають громадянство Німеччини, заснували в Україні медичний центр “Біотехком” з надання послуг в галузі репродуктивної медицини.
На початку 2011 року їхніми клієнтами стало італійське подружжя, яке потребувало допомоги сурогатної матері.
“Останні (медичний центр – УП) зобов’язалися виростити для них немовля за 30 тисячі євро”, – повідомив генпрокурор.
За його інформацією, українські правоохоронці з’ясували, що італійці не надали медичному закладу біоматеріал і були відсутні в Україні у момент запліднення. Тобто відбувся продаж української дитини іноземцям.
Луценко розповів, що італійське подружжя, використавши підроблені документи центру “Біотехком” і українського РАГСу, зареєструвалося батьками дитини і в жовтні 2011 року вивезли немовля до Італії. Медичний заклад отримав від іноземців 32 тисячі євро, мати – 6 тисяч.
За його словами, на території України зафіксовано більше тисячі таких випадків.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…