У неділю, 22 липня, єдине в Україні сміттєспалювальне підприємство, яке повноцінно функціонує – завод “Енергія” у Києві – офіційно призупинило приймання сміття. Причина – завод переходить у комунальну власність.
Про це повідомило “Київенерго” на своїй сторінці у Facebook.
31 серпня 2018 року дія угоди київської влади з компанією припиняється. Тож підприємство припинило приймати сміття, оскільки запасів твердих побутових відходів, а це понад 10 тонн, вистачає для забезпечення планової роботи заводу до 31 липня 2018. А вже з першого серпня завод переходить в управління міської влади як об’єкт комунальної власності.
17 років Київенерго постачало тепло для 70% киян – мова йде про централізоване опалення і гаряче водопостачання. А електроенергію – для усього Києва. Наразі столиця – єдине місто в Україні, де з побутового сміття виробляється і постачається у мережі теплоенергія.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…