“Намагалася врятувати своїх онуків”: На Запоріжжі літня жінка потонула у морі

У неділю, 22 липня, в місті Бердянськ через нещасний випадок загинула 70-літня жінка, яка намагалася врятувати своїх внуків.

Інцидент стався на пляжі біля одної з місцевих дамб. Двох дітей на надувному матраці віднесло на далеку відстань в море. Під час спроби врятувати внуків, жінка потонула. За повідомленням правоохоронців діти живі і їм нічого не загрожує.

Це вже не перший подібний випадок. На початку липня у Бердянську на дамбі загинули 80-річний відпочивальник із Запорізької області та його семирічний онук.

Спеціалісти пояснюють, що сім’я обрала для відпочинку невдале місце. Адже ця ділянка реагує на найменші атмосферні коливання і у вітряну погоду стає небезпечною навіть для досвідчених плавців.

Нагадаємо, 19 липня у селі Малий Тростянець Полтавського району водолази витягли з водойми тіло 82-річної пенсіонерки. Про це повідомило управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Її тіло діставали працівники КУ «Рятувально-водолазна служба» Полтавської облради. Для встановлення причини смерті його направили до Полтавського обласного бюро судово-медичної експертизи.

annashchesna

Recent Posts

Своя роль є для кожного.

Своя роль є для кожного. Катерина опановує військову справу за обраним фахом. У великій армії…

2 дні ago

Як багато можна встигнути до 24 років?

Анастасія вже встигла пройти шлях, який для багатьох здається неймовірним: опанувала сучасну артилерійську техніку, отримала…

3 дні ago

Бліц із Мішею Крупіним 🎤

Бліц із Мішею Крупіним 🎤 Короткі запитання — швидкі відповіді та трохи більше про людину,…

1 тиждень ago

У Міноборони прокоментували звільнення Хмари з військової служби

Новопризначений міністр оборони Євгеній Хмара звільнений з військової служби на підставі підпункту «е» пункту 3…

1 тиждень ago

Віруючий, який не вбиває, а доставляє нашим хлопцям на передову провізію за допомогою дрону-бомбера

Це історія про вибір, віру та службу. До повномасштабної війни він був служителем монастиря. Після…

1 тиждень ago

«Картонковий Майдан» очима Кремля: як російська пропаганда використовує протести на підтримку Федорова

З середини липня 2026 року в Києві та десятках інших українських міст – від Львова…

1 тиждень ago