facebook

У Кривому Розі дитина зірвавшись з висоти впала у шахту ліфта

У Кривому Розі Дніпропетровської області на одному з покинутих будівництв шестирічний хлопчик впав до шахти ліфта й отримав множинні травми. Інцидент стався в неділю, 22 липня, в мікрорайоні Східний-1.

“Це сталося на території, де проходить демонтаж покинутого будівництва. Діти пішли гуляти туди без відома батьків”, – написала в соцмережі місцева жителька Вікторія Шуліка.

Як стало відомо, хлопчик впав до шахти ліфта, зірвавшись з висоти. При падінні він отримав численні переломи, забиття хребта, а також відкриту черепно-мозкову травму. Медики госпіталізували дитину до міської лікарні №8.

“Хлопчику вже зробили операцію, а ще чекає тривале лікування і реабілітація. Батьки досі в шоковому стані”, – пише Вікторія. Реквізити для допомоги в лікуванні хлопчика можна знайти в соцмережі.

За інформацією знайомих сім’ї, хлопчик закінчив перший клас 128-ї школи. Крім нього в сім’ї є також старший син-третьокласник.

Нагадаємо, раніше в Києві: маленька дитина випала з вікна. Чотирирічний хлопчик разом з москітною сіткою впав з балкона 12-го поверху і розбився на смерть.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...