Тіло загиблого внаслідок нещасного випадку в Македонії українського парапланериста доставлять на батьківщину 22 серпня
Про це повідомив директор Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев, інформує УНІАН.
Він зазначив, що 17 серпня український спортсмен разом з іншими парапланеристами з України здійснював політ в районі македонського міста Крушево. Всього до групи українців входило близько 20 осіб.
“В цей самий час у згаданій місцевості проходили змагання з парапланеризму British Open, які зібрали значну кількість учасників”, – додав дипломат.
У цьому зв’язку Погорельцев зазначив, що внаслідок подвійного зіткнення у небі громадянина України з громадянином Великої Британії обидва учасники інциденту загинули.
«Громадянину України вдалося відкрити резервний парашут, однак бригада медиків, що прибула на місце приземлення, констатувала смерть українця. Причина смерті – розрив аорти», – повідомив дипломат.
За даними місцевої поліції, британець помер у лікарні. Британський парапланерист був відомим інструктором та мав десятки років досвіду польотів під час змагань.
Також Погорельцев сказав, що у Македонії перебувають родичі загиблого – дочка та дружина, які опікуються питаннями доставки тіла загиблого на Батьківщину. Погорельцев додав, що за фактом загибелі парапланеристів прокуратурою міста Прілеп порушено кримінальну справу.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…