facebook

Розлючені люди штурмували Львівський суд. Перші подробиці

У Львові заблокували суд, вся будівля в диму, там вимагають справедливого суддівства у справі одного з активістів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє активіст Сергій Мазур.

 

 

Так, сьогодні, 30 серпня мало відбутися засідання у справі учасника руху «С14» Марка «Майору». Ще до початку засідання біля будівлі суду зібралися активісти, які вимагають звільнити підозрюваного.

Згодом же стало відомо, що суд сьогодні не відбудеться. Його перенесли на 6 вересня. Все через те, що «Майора» не доставили на засідання.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Спочатку люди не виходили з залу суду, вимагаючи справедливого розгляду справи. Згодом же активісти заблокували роботу суду.

«Львів бунтує через суддівське безчинство. Майора незаконно не доставили і через це перенесли суд на 6 вересня. Люди заблокували роботу суду. Уся будівля в диму», – зазначив Мазур.

Зазначимо, що Майора затримали після випадку у ніч на 17 серпня у Львові. Він зі ще одним з активістів С14 малювали трафаретні написи «Хто замовив Катю Гандзюк?», щоб надати розголосу у справі про напад на неї.

Коли хлопці робили черговий напис на паркані, біля хлопців зупинилося чотири автомобілі і звідти вискочила група чоловіків. Вони відразу кинулися бити хлопців. Одного з них звалили на асфальт і вдарили ногою в голову. Інший підняв руки до голови і намагався захиститися руками від ударів, але його теж почали бити.

Далі ж активістів заштовхнули в автомобілі і кудись повезли. Невідомі представилися працівника карного відділу поліції Львова.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...