У Харкові п’яний чоловік спровокував аварію в районі ринку “Барабашово”.
Поліцейські склали на нього 5 адміністративних матеріалів, повідомляє прес-служба патрульної поліції Харкова.
Аварія сталася 17 вересня близько полудня на вулиці Раєвської, 17/2. Водій автомобіля ВАЗ 21099 врізався в припаркований Seat. Постраждалих немає.
Водій відмовився від проходження тесту на драгері. Чоловік нецензурно висловлювався і відмовлявся підкоритися вимогам поліцейських.
У подальшому з’ясувалося, що у водія відсутній поліс обов’язкового страхування. Інспектори склали на чоловіка протоколи за порушення правил дорожнього руху, водіння в стані сп’яніння, дрібне хуліганство та злісну непокору співробітникам поліції та виписали постанову за відсутність страховки.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…