Categories: Україна

В Ужгороді студенти на краденій машині потрапили в ДТП

Студенти на BMW знесли два електричні стовпи в Ужгороді. Авто зупинилося з майже відірваним колесом. ДТП сталася сьогодні вночі близько 4 години на БАМі поруч із університетом. На щастя, ніхто не постраждав.

 

 

На місці аварії знаходилися три дівчини-студентки. Зараз вони проживають в Ужгороді. Дівчата кажуть, що це випадковість і машину занесло.

Ймовірно, авто мчало на величезній швидкості. І водій не впорався з керуванням на мокрій дорозі. Резина на колесах авто зовсім зношена.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Крім того, як з’ясувалося згодом, машина, яка потрапила у ДТП, крадена. Вранці, близько 7:30, патрульні отримали повідомлення про незаконне заволодіння транспортним засобом.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

2 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

4 дні ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

5 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago