Увечері, 23 жовтня, під час полювання на фазанів на полях Макарівського району Київської області, нардеп від “Радикальної партії Ляшко” Сергій Скуратівський та голова Житомирської обласної організації цієї ж партії Юрій Забела, напившись до нестями, розстріляли і спалили автомобіль Скуратівського, а також – жорстоко побили главу Плахтінянської сільради Макарівського району Олександра Сорочана.
Про це повідомляє “КиевVласть” з посиланням на власні джерела.
Олександр Сорочан просто проїжджав повз і запропонував допомогу. Розпочато розслідування. До слова, Сергій Скуратівський є в списку тих, кого раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков нагородив автоматичною зброєю. Місцеві жителі скаржаться, що депутати постійно п’ють, бешкетують і погрожують людям. У сезон полювання через них люди навіть не ходять у ліс.
На полювання Скуратівський їздити в угіддя, що знаходяться на території Макарівського та Бородянського районів Київської області, в клуб “Ярик”, в минулому підконтрольний оточенню Януковича. З весни 2016- го клуб якимось дивом став власністю екс-помічника нардепа-радикала Сергія Скуратівського – Богдана Мотрича.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…