Представники Меджлісу кримськотатарського народу закликають країни ЄС посилити санкції проти Росії, зокрема розглянути питання про тимчасове ембарго на російську нафту.
Про це в ефірі Громадського сказав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.
«На тлі посилення репресій проти кримських татар наше завдання – зробити так, щоб міжнародна спільнота схилялась до більш жорстких санкцій проти Росії», – сказав він.
Зауважимо, що Європейський парламент має намір провести дебати й ухвалити резолюцію щодо порушення прав кримських татар із боку Росії на своєму засіданні 12 травня. У порядку денному заплановані дебати з питань порушень прав людини, демократії та верховенства права щодо татар в Криму.
«Ми закликаємо до вимкнення банківської системи SWIFT. Я також говорив про те, щоб європейські країни розглядали питання щодо можливого, хоча б тимчасового, ембарго на енергоносії з Росії, зокрема на нафту», – повідомив Чубаров.
Нагадаємо, ЄС назвав заборону Меджлісу атакою на права кримських татар.
http://zik.ua
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…