У Львові на світанку водій на трамвайній зупинці на смерть збив 25-річну дівчину і втік, залишивши машину.
Про це кореспонденту Укрінформу повідомила речниця обласного управління Нацполіції Світлана Добровольська.
“Поліцейські встановлюють особу водія-втікача, який смертельно травмував дівчину на трамвайній зупинці у Львові. Дорожньо-транспортна пригода трапилася 30 грудня, близько 6:50, на вулиці Івана Франка”,- зазначила Добровольська.
За її словами, невідомий водій автомобіля БМВ на іноземній реєстрації скоїв наїзд на 25-річну жительку Жидачівського району, яка від отриманих травм померла.
Водій втік з місця події, залишивши автомобіль неподалік наїзду.
Поліцейські проводять оперативно-розшукові заходи, з’ясовують обставини ДТП. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…