Американські вчені заявили, що люди похилого віку частіше брешуть в соцмережах.
До таких висновків прийшли співробітники університетів Нью-Йорка і Прінстона.
Вчені провели дослідження, в якому брали участь 3,5 тисячі американців у віці від 65 років. Експеримент почали ще в 2016 році.
Протягом кількох років участникии експерименту повинні були користуватися Facebook. Зазначається, що лише деякі до початку дослідження мали сторінку в цій соцмережі. Як показали підсумки, люди, що належать до зазначеної вікової категорії, в два рази більше публікують неправдиві новини, ніж ті, чий вік 45-65 років. Також, люди похилого віку в 7 разів частіше публікую фейки, ніж молодь у віці 18-29 років.
Поки вчені не можуть пояснити, чому так відбувається. Вони думають, що дана тенденція може бути пов’язана з низьким рівнем досвіду у літніх людей щодо користування Інтернетом. Також вчені припускають, що вразливість до фейків є наслідком втрати концентрації уваги в похилому віці.
Українське законодавство спрямоване на запобігання подібним злочинам та захист природної спадщини Охорона навколишнього середовища, включаючи…
Співробітники оперативно-розшукового відділу «Тячів» Мукачівського прикордонного загону викрили організаторів схеми незаконного переправлення осіб через кордон.…
Процес отримання відстрочки від мобілізації потребує уважного підходу та розуміння нюансів. Навіть наявність адміністративних штрафів…
Такі зміни є частиною загальної стратегії Європейського Союзу щодо модернізації та посилення контролю над своїми…
Таким чином, важливість цієї доплати важко переоцінити, оскільки вона допомагає значно покращити фінансове становище людей…
Реалізація закону вимагатиме суворого дотримання норм захисту даних та відкритого діалогу з громадянами, щоб подолати…