Categories: Київ

Купання в ополонці: киянам показали повну карту безпечних “запливів” на Водохреща

До Водохреща у столиці облаштували багато місць, де люди можуть попірнати в ополонку.

 

 

Про це повідомили в прес-службі КП “Плесо”.

Для купання на Хрещення підготували 11 локацій, де пезпечно пострибати в студену воду.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Всі локації облаштовані в межах Києва. На кожній з них 19 січня з 07:00 до 21:00 чергуватимуть рятувальники та працювати медпункти. Всі місця розташовані в трьох районах столиці – Дніпровському, Оболонському та Деснянському.

Дніпровський район: пляж “Дитячий” (біля каплички у Гідропарку), пляж “Венеція” (острів Долобецький), пляж “Передмістна Слобідка” (Гідропарк, навпроти Києво-Печерської лаври), пляж “Тельбін” (проспект Павла Тичини), пляж “Райдужний” (озеро Райдужне, вул. Марка Черемшини), пляж “Центральний” (Труханів острів).

Оболонський район: пляж “Вербний” (оз. Вербна, вул. Приозерна), місце масового відпочинку Наталка (затока Оболонь, вул. Прирічна); Парк Наталка (вул. Оболонська Набережна), пляж “Пуща-Водиця (ставок Горащиха, 7 лінія).

Деснянський район: зона відпочинку “Троєщина” (вул. Оноре де Бальзака).

Киян та гостей міста закликають не купатив в необлаштованих для цього місцях та не виходити за потреби на кригу, адже щодня рятувальникам доводиться проводити операції з порятунку потопаючих.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago