Десятки проведених досліджень дозволяють виділити кращі продукти, які точно сприяють хорошому сну і збагачують організм корисними речовинами, повідомляє vsviti.com.ua
Серед продуктів харчування, які можна вживати замість тисячі снодійних, вже який рік лідирують горіхи, в першу чергу, мигдаль і волоські горіхи. Обидва продукти багаті мелатонном – гормоном, який регулює цикл сну і неспання, що підвищує шанси заснути швидко, спати міцно і прокинутися повним енергії. Мигдаль також багатий мінералами, розслаблюючими м’язи. Деякі дослідження заявляють про ефективність ківі. У роботі 2017 року добровольці місяць з’їдали 2 ківі за годину до сну і це збільшило їх час і якість сну.
Інші дослідження, наприклад, проведене в 2018 році, заявляє про користь вишневих Тарту, де начинка містить антиоксиданти, які очищають організм до сну, що полегшує його функціонування в нічний час. Поряд з ягодами корисними для хорошого сну продуктами є жирні сорти риби (палтус, вугор, жирна оселедець, скумбрія, івасі, білуга, севрюга, каспійська кілька, товстолобик та інші). Їх можна вживати з блюдом, приготованим з додаванням порошку трави ячменю, кажуть вчені.
Серед напоїв ефективними залишаються ромашковий чай і тепле молоко, яке містить цілих 4 снодійних компоненти: триптофан, кальцій, вітамін D і той же мелатонін.
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…
Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…
Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…