У Дніпрі на просп. Свободи невідомий напав на подружжя. Стріляв із пістолета, побив чоловіка та пограбував квартиру.
Нападника затримали. Ним виявився 54-річний раніше судимий місцевий житель, повідомили у відділі комунікації поліції області.
“До поліції зателефонувала 45-річна жінка та розповіла, що до її квартири увірвалися злодії, вистрелили шумовим пістолетом, після чого побили її 37-річного співмешканця. З квартири вони забрали планшет, телефон та зникли в невідомому напрямку”, – розповіли в поліції.
Після затримання злочинця у нього під час обшуку вилучили пістолет. Його направили на експертизу. Чоловікові повідомили про підозру. Йому загрожує до 12 років в’язниці з конфіскацією майна.
Ярослав 18 років- військовослужбовець ЗСУ. Підписав контракт, щоб повернутися в свій дім, який зараз на…
Журналіст Роман Скрипін, який тривалий час працював з Петром Порошенком зробив різку заяву, назвавши політика…
В усьому світі санкції, накладені на Росію через її агресію в Україні, стали потужним інструментом,…
СБУ звертається до батьків: не дайте фсб завербувати ваших дітей для терактів Служба безпеки України…
Антон 27 років -- військовослужбовець ЗСУ. “Краще прийти самому чим потім, щоб притягнули.” 👉Обирай сам…
Олена інструктор з тактичної медицини “Якщо не будуть йти люди по своєму бажанню з цивільного…