Під Києвом чоловік намагався кинути гранату в поліцейських

Гранату РГН з пошкодженими номерами на корпусі і запалі, обмотану скочив, поліцейські вилучили і направили на дослідження.

У Київській області оперативники затримали розшукуваного зловмисника, який, тікаючи, погрожував кинути в них гранату. Про це повідомляє регіональне управління Нацполіції в п’ятницю, 1 березня.

“43-річний житель Києво-Святошинського району розшукувався поліцією за вчинення тяжкого злочину. Правоохоронці вистежили його в місті Боярка і почали переслідувати. Однак зловмисник впізнав правоохоронців і почав від них тікати в лісосмугу”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на команди поліцейських “Стій! Поліція!” він не реагував. В руках зловмисник тримав гранату, яку намагався кинути в оперативників. Однак правоохоронцям вдалося знешкодити озброєного чоловіка.

Гранату РГН з пошкодженими номерами на корпусі і запалі, обмотану скотчем, поліцейські вилучили і направили на дослідження.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за статтею про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами (ч.1 ст.263 КК України) і погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу (ст. 345 КК України). Ведеться слідство. Вирішується питання про оголошення підозри.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago