Categories: ДТП

Моторошна ДТП на українській трасі: у Києві фура знесла легковик

4 березня на розв’язці вул. Богатирської і Дніпроводської у Києві сталася аварія за участю тягача DAF і Chevrolet Aveo. Машини зіткнулися лоб в лоб. П’ятьох людей з легковика госпіталізували.

 

 

ДТП сталося близько 6:10, повідомляє Інформатор.

За попередніми даними, водій Chevrolet Aveo з 4 пасажирами рухався з Вишгорода в сторону Києва по вул. Дніпроводській. На розв’язці з вул. Богатирською в нього врізався тягач DAF з напівпричепом. За словами поліції водій фури не пропустив легковий автомобіль, у якого була перевага головної дороги.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У результаті аварії постраждали всі люди, які перебували в салоні Chevrolet Aveo. Їх в терміновому порядку з травмами різного ступеня тяжкості госпіталізували в лікарню швидкої допомоги. Удар був настільки сильним, що зі спотвореної машини людей вирізали рятувальники. Chevrolet отримав сильні пошкодження практично всього кузова. Найбільше постраждала передня частина автомобіля. DAF отримав незначні пошкодження передньої частини.

На місці працювали кілька екіпажів патрульної поліції, 3 “швидких”, рятувальники ДСНС і слідчо-оперативна група. Деталі й винуватця аварії встановить слідство.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

7 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago