У Мережі інтернет показали унікальні кадри полонених українок часів Другої світової війни. Так, всіх їх катували в концентраційних таборах Третього рейху, пише «Hyser».
Незважаючи, що в ті часи жінок було менше, їх чекала не менш страшна доля, ніж чоловіків, а іноді і в рази страшніше. Повністю жіночий табір був тільки один на території всієї Німеччини – Равенсбрюк. В іншому ж табору просто були поділені на жіночі і чоловічі половини. Робота була однаковою для представників обох статей, і часто не мала ніякого сенсу, крім як виснажити людину морально і фізично.
Прибуття супроводжувалося двома травмами для жінок: катастрофою понять про будову навколишнього світу, а також сексуальним насильством, яке як правило було «бонусом» до звичайного прийому в табір. Однією з найбільш незавидних доль було потрапити в так званий 10-й блок в якому німецькі псевдолікарі ставили на укладених свої нелюдські експерименти. Була й інша небезпека для жінок-ув’язнених. Другий менш небезпечною, але не менш неприємної була доля попадання в так званий будинок терпимості, в якому дівчата обходили табірних наглядачів. У разі вагітності робітницю відразу відправляли в газову камеру.
Потік військовополонених і майбутніх в’язнів активно почався в 1941 році і не припинявся аж до 1943 року.
Часто в таборах створювалися самими жінками так звані загони опору. Деякі з них були досить успішні, ті хто входили в нього навіть примудрилися врятувати кілька «піддослідних» дівчат від німецьких лікарів.
Українське законодавство спрямоване на запобігання подібним злочинам та захист природної спадщини Охорона навколишнього середовища, включаючи…
Співробітники оперативно-розшукового відділу «Тячів» Мукачівського прикордонного загону викрили організаторів схеми незаконного переправлення осіб через кордон.…
Процес отримання відстрочки від мобілізації потребує уважного підходу та розуміння нюансів. Навіть наявність адміністративних штрафів…
Такі зміни є частиною загальної стратегії Європейського Союзу щодо модернізації та посилення контролю над своїми…
Таким чином, важливість цієї доплати важко переоцінити, оскільки вона допомагає значно покращити фінансове становище людей…
Реалізація закону вимагатиме суворого дотримання норм захисту даних та відкритого діалогу з громадянами, щоб подолати…