facebook

Полон безсилий проти кохання: Наречена полоненого українського моряка вирішила вийти за нього заміж у московському СІЗО

Українця на дату його запланованого весілля залишили під арештом.

 

 

Наречена Віктора Беспальченка приїхала до Москви на суд, який визнав “законним” подовження арешту її коханому та ще трьом українським морякам. Їхню справу раніше зняли з розгляду, бо рішення суду першої інстанції було неякісно перекладене українською.

У середу четверо військовополонених, а саме Віктор Беспальченко, Владислав Костишин, Володимир Лисовий та Володимир Варимез, спілкувалися з суддею винятково через перекладача. Свідчити українці відмовилися, посилаючись на Женевську конвенцію про статус військовополонених.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Історія Віктора Беспальченка, 31-річного старшого матроса буксира “Яни Капу”. Навесні 2014 він був одним з тих моряків, яких росіяни в Криму заблокували на озері Донузлав. Після анексії півострова Віктор вийшов на материк, в Україні на нього чекали батьки і кохана дівчина – Тетяна, яка з ним і нині. Каже, ще на початку історії біля Керченського мосту вона розуміла, що спокійно цей похід не відбудеться.

Однак російські судді залишили їх за ґратами до кінця квітня. Саме на цей місяць, розповідає наречена Беспальченка Тетяна Шевченко, вони з коханим запланували весілля.

“Ми планували робити весілля у квітні. Ми зараз чекаємо на рішення СІЗО. Буде виділено маленька приміщення для розпису. Буду я, буде Віктор, можливо, ще хтось буде присутнім”, – розповіла вона.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...