На Львівщині, у Золочівському районі, мікроавтобус насмерть збив школяра. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції у Львівській області, передає УНН.
“Водій мікроавтобуса Mercedes Sprinter, 37-річний мешканець Тернопільської області, наїхав на пішохода, 16-річного мешканця одного з сіл Перемишлянського району. Від отриманих травм юнак помер на місці події”,- повідомили у Нацполіції.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Наразі поліцейські встановлюють всі обставини події.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…