На Донбасі підірвався 16-річний підліток

На Донбасі внаслідок спрацьовування вибухового пристрою трапилась трагедія. 16-річний житель непідконтрольної Горлівки важко травмувався через вибух не встановленого типу. Про це повідомив на узагалі Telegram-каналі так званий “мер” Іван Приходько.

За інформацією Приходька, інцидент стався у селищі міського типу Гольмовский, розташованого на північній околиці Горлівки. В результаті підриву вибухового пристрою страшно травмувався 16-річний студент 1 курсу Дебальцевського коледжу інфраструктури.

“У результаті спрацьовування не пізнаного вибухового пристрою поранення отримав Анциферов Алеесандр Андрійович, 15.11.2002 року народження. Проживає: сел. Гольмовский, вул. Фотива, 8, студент 1 курсу Дебальцевського коледжу дорожньої інфраструктури. Швидка забрала з адреси: вул. Селидівська, 8/27, де проживає батько дитини”, – йдеться в повідомленні.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago