У селі Збаржівка Погребищенського району Вінницької області відбулося ДТП, в результаті якого автомобіль з хімікатами впав у річку Рось, яка протікає кількома областями, зокрема, Київською.
Про це повідомляє патрульна поліція Вінницької області. “На даний момент спеціальні служби роблять заміри води і локалізують можливу зону забруднення”, – сказано в повідомленні. Правоохоронці закликали тимчасово припинити вилов риби, купання і випас худоби в акваторії річки Рось. У притоку потрапила тонна інсектициду “Нуралі B”. Хімікат віднесло течією в Київську область.
“На території Погребищенського району загинула риба та інші мешканці водойм! Через 10-12 годин інсектицид досягне Білоцерківщини”, – йдеться в повідомленні Білоцерківської районної державної адміністрації. Також жителям регіону тимчасово відключать водопостачання. За інформацією ЗМІ, водопостачання у місті відновиться після проведення досліджень води.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…