Володимир Зеленський відвідає засідання Конституційного суду України, який розглядатиме питання розпуску парламенту.
Володимир Зеленський завтра, 11 червня, о 10.00 прийде на засідання Конституційного суду України.
КС розглядатиме питання розпуску парламенту, повідомив президент України у своєму відеозверненні до українців у соцмережі.
“Мене запросили на це засідання. Це буде вперше за 28 років незалежності України, коли президент прийде на засідання Конституційного суду. Саме так буде, а не навпаки, коли господар викликає своїх слуг – своїх суддів до себе у кабінет. Обов’язково буду”.
Зеленський підкреслив, що його команда упевнена у своїй юридичній позиції.
– Але найголовніше – це моя позиція як президента, коли я розпускав парламент, – це був і є величезний запит українського народу, воля народу, а я завжди її захищатиму, – запевнив глава держави.
На засідання також будуть запрошені представники 62 народних депутатів, які клопочуть про те, що указ глави держави суперечить низці норм Конституції України.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…