У Верховній Раді зареєстрували президентські проєкти постанов про звільнення Павла Клімкіна з посади міністра закордонних справ, про призначення Вадима Пристайка міністром закордонних справ та про надання згоди на звільнення президентом Юрія Луценка з посади генерального прокурора.
Нині постанови направлені на розгляд Комітету.
Згідно з проєктом постанови щодо звільнення генпрокурора, “Луценко Юрій Віталійович не відповідає встановленим Законом України “Про прокуратуру” вимогам до Генерального прокурора України, а тому не може перебувати на цій посаді, а його призначення на посаду відбулось із порушенням Конституції України та Закону України “Про прокуратуру”.
“У зв’язку з цим відповідно до статей 8, 102, 1311 Конституції України вношу подання про звільнення Луценка Юрія Віталійовича з посади Генерального прокурора України”, – написав Зеленський.
Своєю чергою Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони передав на голосування депутатами указ про звільнення Грицака та Клімкіна, проте висловився проти звільнення Полторака.
6 червня Рада провалила відставку міністра закордонних справ Клімкіна. Постанови не набрали необхідної кількості голосів.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…