У львівському готелі жінка обікрала постоятеля майже на 200 тисяч гривень. За даним фактом відкрито кримінальне провадження, зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до восьми років. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
До Шевченківського відділу поліції із заявою про крадіжку значної суми грошей звернувся 30-річний львів’янин, експедитор однієї з торгівельних компаній. Він повідомив, що 25 серпня, у період з 1.00 – 7.00, невідома жінка, перебуваючи з ним у номері одного із готелів Львова, викрала у нього 200000 гривень. Зникнення грошей чоловік виявив після того, як жінка пішла з готелю.
Правоохоронці встановлюють особу жінки причетної до викрадення значної суми коштів.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.185 КК України (Крадіжка, вчинена у великих розмірах,- карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років).
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…