Вночі 18 липня черкащанка Вікторія Веретельник померла в лікарні від отриманих травм в автокатастрофі. Про це інформують її рідні у Facebook.
Нагадаємо, смертельна ДТП сталась вночі 17 липня під Миколаєвом. Чоловік Вікторії Віталій Веретельник із 7-річною донькою Ріаною та 11-річним сином Інілем загинули на місці пригоди. Вікторію із травмою голови, тулуба і переломом ключиці госпіталізували.
Жінка добу перебувала у важкому стані. Небайдужі збирали їй кошти на лікування та похорон рідних.
“Я тебе завжди буду пам’ятати! Ти була світлою і чистою людиною. Сьогодні в 1:30 наша дорога і улюблена Вікуся не витримала! – дописує Тетяна Пляченко. – Немає більше ні сліз, ні слів. Вона полетіла до свої діток”.
Постраждала перебувала в тяжкому стані в реанімації. За даними ДСНС у Миколаївській області, вона отримала травми голови, тулуба і перелом ключиці.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…