Технічні проблеми, з якими зіткнулася система електронного декларування після запуску 1 вересня, мають бути розв’язані якнайшвидше. Про це заявило Представництво Євросоюзу в Україні на своїй сторінці у Facebook.
«Кінцевий успіх системи електронного декларування буде оцінюватися не за її формальним запуском, а за її ефективним та безперебійним функціонуванням. Воно передбачає, зокрема, кримінальну відповідальність за подання неправдивих декларацій. Більше того, публічна підзвітність є засадничим принципом, що стоїть в основі системи електронного декларування для перешкоджання та протидії корупції серед державних службовців», – ідеться в заяві.
Як повідомлялося, 31 серпня Держспецзв’язок сертифікував систему електронного декларування, опівночі 1 вереснясистему запустили. Проте виявилося, що вона доступна не для всіх користувачів, деякі браузери не дозволяють перейти до форми декларування, попереджаючи про проблеми з безпекою.
Зазначимо, глава представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський заявив, що Україна виконала для надання безвізового режиму з ЄС усі умови, крім запровадження електронного декларування.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…