Categories: ЖиттяСхід

На Донбасі попрощалися із загиблим на фронті командиром ВСУ:звопушливі фото.

На Донбасі попрощалися з командиром взводу 24-го батальйону “Айдар” 53-ї механізованої бригади 26-річним Тихоном Курбатовим (позивний “Тихон”), який загинув 25 серпня.

Про це повідомив Григорій Пригеба в Facebook.

“Тихон Курбатов. 26-річний справжній Герой України, Герой рідної Луганщини, Герой нашого міста Сєвєродонецька. Сьогодні ми попрощалися з бійцем батальйону” Айдар “, який з тринадцятого року після строкової служби залишився відстоювати незалежність і територіальну цілісність України”, – написав він, опублікувавши фото з похорону молодого військовослужбовця.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Оля

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

6 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago