facebook

У шлюбі ви чи ні, є у вас стосунки чи нема — ви повинні це прочитати

Того вечора я прийшов додому якраз тоді, коли моя дружина накривала на стіл. Я знав, що нам потрібно поговорити, тому взяв її за руку і попросив присісти. Вона послухалася і почала вечеряти ніби нічого не сталося, хоча я знову побачив біль в її очах.

У цей момент я усвідомив, що не можу зізнатися їй. Але я ж повинен був це зробити. Я хочу розлучення. Зробивши над собою зусилля, я спокійно заговорив про це. На перший погляд мені здалося, що вона абсолютно не розлютилася. Тільки вкрадливо запитала: «Чому?».

Я мовчав. І саме це розлютило її. Вона почала кричати, говорити, що я хто завгодно, але не чоловік. Кінець вечора ми провели в мовчанні, яке переривалося лише її риданнями. Я знав, що все, чого їй хотілося в цей момент, дізнатися, що ж сталося з нами і нашим шлюбом. Але я не міг відкрито зізнатися, що покохав іншу — Джейн. Я більше не любив свою дружину, я відчував тільки жалість.

Я складав документи на розлучення з найсильнішим почуттям провини. Згідно з цими документами, їй лишався наш будинок, машина і третина акцій моєї компанії. Вона уважно прочитала їх, а потім … порвала на дрібні шматочки. Жінка, з якою я нерозлучно провів 10 років, раптом стала мені чужою. Звичайно, мені було шкода її часу, витраченого на мене, але я не міг нічого змінити або відмовитися від своїх слів — я любив іншу. Нарешті, вона заплакала, що стало для мене полегшенням. У цей момент ідея розлучення, яка повністю володіла моєю свідомістю протягом останнього місяця, ставала все реальнішою. Наступного вечора я прийшов додому дуже пізно, а вона сиділа за столом і щось писала. Я не хотів вечеряти, тому відразу пішов спати, адже провів дуже насичений і веселий день зі своєю новою коханою. Я прокинувся, а вона все ще писала, але я навіть не поцікавився, що ж вона пише, а просто перевернувся на інший бік і знову заснув. Вранці виявилося, що всю ніч вона працювала над своїми умовами нашого розлучення. Вона не вимагала нічого надприродного, тільки лише відкласти розлучення на місяць. Просто прожити ще місяць разом з нею, роблячи вигляд, ніби у нас все нормально. Вона пояснила це тим, що у нашого сина починалися іспити, і вона не хотіла зайвий раз його нервувати. Мене все влаштовувало. Правда, крім цього, було ще одна умова, більш дивна. Протягом усього місяця я кожен день повинен був нести її з кімнати до порога на руках, як в день нашого весілля. Спочатку це здалось мені божевільної ідеєю, але я вирішив прийняти цю незрозумілу мені вимогу, щоб не псувати наші відносини ще більше.

Я відразу ж розповів Джейн про ці умови. Вони її розсмішили і вона сказала, що це абсурд. Однак, попри це, вона сказала, що їй доведеться змиритися, адже ця жінка все ще моя дружина.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У нас дружиною були відсутні тактильні контакти з того самого моменту, як я заявив про своє бажання розлучитися. Тому в перший день, коли я взяв її на руки, ми виглядали дуже безглуздо через мою недолугість. Однак наш син стояв за нами і плескав, не відводячи очей. Він радів тому, як я тримаю на руках його матір. Мене це ранило, але дружина ледь чутно прошепотіла мені на вухо: «Не говори йому про розлучення». Хоч я і був засмучений, мені не залишалося нічого іншого, крім як підкоритися. За дверима я опустив її на землю, і ми розійшлися в різні боки, кожен на свою роботу.

На наступний день нам обом було трохи комфортніше і спокійніше. Вона міцно обіймала мене. Я відчув аромат її парфумів і раптом зрозумів, що вже дуже давно не розглядав її обличчя. Я зрозумів, що вона вже немолода, і у неї з’явилася мережа дрібних зморшок на обличчі, пробивалися сиві волоски. Наш шлюб не пройшов для неї безслідно.

Вже на четвертий день, коли я підняв її на руки, я раптом відчув, як повертається близькість. Все-таки вона подарувала мені 10 років життя. На 5 і 6 дні я відчував, як близькість між нами росте і стає глибшою. Звичайно ж, я не розповідав про це Джейн. Майже місяць пролетів непомітно, день за днем. Мені здавалося, що такі щоденні тренування, крім іншого, зробили мене сильнішим.

Зітхнувши вона поскаржилася, що всі сукні раптом стали їй великими. Тільки в цей момент я раптом усвідомив, як же вона схудла, і що саме з цієї причини з кожним днем ​​мені було все легше її нести. Мене пронизала думка про те, що вона приховує в собі стільки гіркоти і болю, про які я ніколи не здогадувався. Моя рука сама собою потягнулася до неї, і я погладив її по волоссю.

В цю секунду зайшов наш син і сказав, що взагалі-то прийшов час відносити маму вниз. Батько, який на руках несе матір, став для нього невід’ємною частиною ранкової рутини. Вона попросила сина підійти до неї ближче і дуже міцно обняла його. Я не міг дивитися на це, тому що боявся, що можу змінити своє рішення в останній момент.

Я підняв її, вона обняла мене, і мені захотілося притиснути її до себе ще сильніше. Я відчував себе так само, як і в день нашого весілля. Я був би абсолютно щасливий, але мене непокоїла її худорлявість.

В останній день я просто не міг поставити її на землю, я не міг ступити й кроку. Коли наш син пішов в школу, я зарився обличчям у її волосся і запитав, куди ж так непомітно зникла наша близькість.

В той день я примчав в офіс, вискочив зі свого авто і, здається, навіть не став закривати двері, адже будь-яка затримка здавалася мені фатальною, я боявся, що в будь-який момент можу передумати. Я піднявся наверх, і як тільки Джейн відкрила двері, я випалив: «Вибач, але я зрозумів, що більше не хочу розлучення».

Вона подивилася на мене з подивом, потім помацала мій лоб, вирішивши перевірити, чи немає у мене температури. Однак я прибрав її руку і сказав: «Вибач, але я не хочу і не можу розлучитися. Проблема мого шлюбу була не у відсутності любові, а в тому, що я не цінував деталі нашого спільного життя, і так як я ніс її в день весілля, я повинен був носити її щодня. Як шкода, що я зрозумів це так пізно.» Здається, Джейн почала розуміти, що саме я хочу сказати. Вона розплакалася, дала мені ляпаса і зачинила переді мною двері.

Я з легкістю побіг по сходах вниз і поїхав. По дорозі додому я заскочив у квітковий магазин, щоб купити дружині букет квітів.

Квіткарка запитала, як підписати букет. Я з посмішкою взяв картку і написав: «Я буду носити тебе на руках щоранку, до тих пір, поки смерть не розлучить нас».

Того вечора я примчав додому з оберемком квітів і посмішкою. Я піднявся в нашу спальню, де і знайшов свою дружину. Мертвою.

Виявилося, вона боролася з раком вже кілька місяців, а я так захопився своєю інтрижки з Джейн, що зовсім цього не помітив. Моя дружина знала, що скоро помре, але при цьому намагалася захистити мене від праведного гніву мого сина, який би обрушився на мене, якби він дізнався про розлучення. Все, чого вона хотіла, щоб для нашого сина я завжди був люблячим чоловіком і зразковим батьком.

У відносинах немає нічого важливішого деталей. Це не будинок, не автомобіль і не загальний рахунок у банку. Це дрібниці, які створюють атмосферу щастя.

Постарайтеся знаходити час, щоб підтримувати теплоту і близькість між вами і чоловіком / дружиною, постарайтеся приділяти увагу тим непомітним, на перший погляд, дрібницям, які і роблять вас рідними людьми. І нехай ваша сім’я буде найщасливішою!

Звичайно ж, якщо ви не поділитеся цією історією, з вами не станеться нічого страшного. Однак, можливо, комусь із ваших друзів необхідно її прочитати, можливо, вона врятує чийсь шлюб.

Як багато невдач в нашому житті відбувається тільки тому, що ми не знаємо, наскільки ми близько до успіху.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...