Дівчині було 26 років.
На Заході Польщі 11 вересня жорстоко вбили молоду українку.
Про це інформує Interia.pl.
Трагедія сталася у місті Гожув Великопольський вдень у громадській пральні. Місцевий житель застрелив з пістолета працівницю цього закладу, 26-річну українку.
У Польській поліції повідомили, що характер вбивства свідчить про його зумисне вчинення. Свідками трагедії були інші працівники пральні.
За інформацією місцевих ЗМІ, 26-річний Павел Р. застрелив знайому українку у зв’язку з тим, що вона не хотіла зустрічатися з ним.
Після вбивства зловмисник утік до Німеччини. Неподалік Берліна дорогу йому перегородили місцеві поліцейські. Він вийшов з автомобіля і спрямував на них зброю, після чого поліція відкрила вогонь на ураження. Чоловік загинув на місці.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…