facebook

Осінь зустрінеться з зимою: українців попередили про перший сніг і дикий холод

Синоптик розповів, коли в Україні чекати першого снігу

В Україні очікується, що незабаром випаде перший сніг. Зокрема, у середині листопада вже запахне зимою. Однак справжні холода почнуться аж в середині грудня. Про це повідомив народний синоптик Леонід Горбань, пише Хвиля.

За його словами, початок жовтня ще порадує українців осіннім теплом, а з 10 числа почнуться заморозки, особливо на території північних областей країни.”11-12 жовтня можливі заморозки на півночі. Але найсерйозніші з них за північним областям України слід очікувати 22-24 жовтня”, – констатував синоптик.

Судячи з прогнозу народного синоптика, перший сніг випаде 12-17 листопада. Але надовго він не затримається, бо ще не буде лютих морозів. А зимова погода встановит”З 1 по 3 листопада температура підніметься до 9-11 градусів тепла, а вже 5 листопада на стовпчику термометра ми побачимо 6-8 градусів з позначкою “плюс”. Такі температури будуть триматися до 10 листопада. Варто відзначити, 7 і 9 листопада очікуються опади у вигляді дощу. А вже з 12 по 22 листопада починаються стабільні морози протягом усіх днів”, – зазначив Леонід Горбань.ься 15-17 грудня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“З 1 по 3 листопада температура підніметься до 9-11 градусів тепла, а вже 5 листопада на стовпчику термометра ми побачимо 6-8 градусів з позначкою “плюс”. Такі температури будуть триматися до 10 листопада. Варто відзначити, 7 і 9 листопада очікуються опади у вигляді дощу. А вже з 12 по 22 листопада починаються стабільні морози протягом усіх днів”, – зазначив Леонід Горбань.
За його словами, значення стовпчика термометра в грудні опуститься до 5-7 градусів з “мінусом”. А в окремі дні мороз може посилитися до 9-11 градусів, зокрема 17-18 листопада.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...