Categories: Цікаво

Люди кращі, ніж виглядають на екрані. 14 причин не знайомитися онлайн

Інтернет-знайомства – не для всіх, і це абсолютно нормально.

За даними дослідницької компанії Pew Research Center, 15% дорослих американців використовують сайти і додатки для знайомств, а 59% вважають, що це хороший спосіб познайомитися з людьми, йдеться на The Mashable.

Знайомлячись у мережі, не кожен може знайти собі партнера. Оглядачка видання Андреа Романо пропонує 25 причин, чому варто одразу відкинути ідею онлайн-стосунків.

1. Ваше спілкування з іншими навряд чи вийде за рамки онлайн-чату.

Якщо ви не домовлятиметеся про зустрічі, просто спілкуватися в мережі немає сенсу.

2. Ви постійно переживатимете, що ж напишуть у відповідь.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

І ще більше перейматиметеся, якщо довго не відповідатимуть.

3. Ви будете боятися, що хтось із колег чи друзів помітить вас на сайті знайомств.

Доведеться триматися подалі від звичного кола спілкування, якщо ви приховуєте свої знайомства онлайн.

4. Ви оцінюватимете людей тільки за зовнішністю.

Онлайн-побачення змушують людей робити висновок про зовнішній вигляд одне одного виключно за фото. Доведеться змиритися з тим, що люди – кращі, ніж здається з екрану.

5. Ваші параметри пошуку “своєї людини” стануть надто суворими.

Нікому не вдасться повністю відповідати вашим уподобанням. Але женучись за уявним ідеалом, можна пропустити того, хто трохи за межами параметрів пошуку.

6. Ви отримуватимете купу повідомлень від диваків.

І добре, якщо доброзичливих диваків.

7. Ви будете боятися зробити перший крок.

Наважитися заговорити у реальному житті – важче ніж написати онлайн. Постійне спілкування в чатах знайомств зменшить бажання робити перший крок на вулиці.

Ви отримуватимете купу повідомлень від диваків.

8. Ви не знатимете, чого хочете.

Постійно вибираючи із профілів користувачів когось, ви рано чи пізно зрозумієте, що втратили розуміння, з ким насправді хочете бути.

9. Ви можете забути, де познайомилися з людиною і втратити зв’язок.

Або, наприклад, переплутати з кимсь іншим.

10. З часом ви будете лякатися, коли хтось спробує заговорити з вами у барі.

Просто треба пам’ятати про способи знайомств у реальному житті.

11. Дежавю – дуже миле відчуття.

Ви натраплятимете на тих самих людей у різних додатках чи сайтах знайомств.
Ви відкриватимете додатки й сайти одразу після пробудження вранці, навіть не усвідомлюючи цього.

12. Залежність – справа добровільна.

13. 99% часу, який лишиться після відмови від онлайн-знайомств, можна спрямувати на щось корисне.

Треба тільки з’ясувати, на що.

14. Краще радійте тому, що маєте.

Не фокусуйтеся на нещасті. Якщо ви самотні – знайдіть спосіб отримувати задоволення від цього.

annashchesna

Recent Posts

Українські дипломати в ІКАО порушили питання про системні авіаційні злочини Кремля, глушіння GPS та загрозу для світового неба

Москва продовжує свідомо та планомірно руйнувати систему міжнародної безпеки, перетворившись на державу-терориста не лише на…

2 дні ago

Сеанс миттєвої карми. Окупанти з «Минпромторгу» зібралися «пилити» бюджет, але поспішно втекли з наради після однієї згадки про ЗСУ

Чергова спроба легітимізації окупаційної влади та розподілу фінансових потоків на тимчасово окупованих територіях Запорізької області…

3 дні ago

Свої завжди чекають

#СвоїЗавждиЧекають Є місця, куди хочеться повернутися.Є люди, які не забувають.Є побратими й посестри, які пам’ятають…

3 дні ago

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+

Як повернутись з СЗЧ, через Армію+, в елітні підрозділи? Куди звернутись, аби не просто поновитись…

4 дні ago

Зупинили штурм

У цивільному житті «Кощей» працював вантажником. Будував плани на майбутнє та жив мирним життям. Але…

5 днів ago

СБУ перехопила російський документ, який заперечує удар українських БПЛА по автобусу з громадянами Білорусі у Брянській області рф

Служба безпеки України перехопила офіційний російський документ, який заперечує причетність України до удару по автобусу…

1 тиждень ago