facebook

Жахлива пожежа на фабриці: Майже півсотні загиблих. Медики працюють без зупинки

На фабриці в Нью-Делі в районі Анадж-Манді спалахнула масштабна пожежа. Жертвами стали 43 людини.

Повідомляється, що в момент пожежі в будівлі знаходилося 59 осіб. Більшість з них отруїлися чадним газом. Медики побоюються, що кількість постраждалих може збільшитися.

За даними місцевої влади, в будівлі, де спалахнула пожежа, зберігалися шкільні рюкзаки, пляшки та інші матеріали, проте його власник розміщував там і робочих. Зараз він затриманий. Причини пожежі поки не встановили.

Нагадаємо, в середу, 4 грудня, близько 10:00 в Одесі в шестиповерховому будинку на розі Пушкінської і Троїцької вулиць, відомому як прибутковий будинок Асвадурова, спалахнула велика пожежа, в якій загинули десять людей і ще десятки людей постраждали.

У будівлі розташовувалися приміщення Інституту морської біології, Одеська філія Інституту археології НАН України, коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, а також інші установи.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Сьогодні вночі, 8 грудня, рідні впізнали ще одного із загиблих в будівлі на Троїцькій. Це 16-річний студент коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Кирило Трофимчук.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...