facebook

Кап і терпіння лопнуло! Притула емоційно попередив Зеленського. Цього ніхто не хоче

Шоумен Сергій Притула попередив президента Володимира Зеленського про те, що “чаша терпіння” українців може дуже швидко наповнитися.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, вчора. Приводом стало рішення суду відпустити для обміну полоненими з РФ “беркутівців”, які підозрюються в розстрілах героїв Небесної Сотні.

Притула заявив, що “кожна крапля може стати останньою”, подаємо його слова в оригіналі:

Я колись своїй дівчині зробив подарунок на день народження – керамічне горнятко, в якому просверлив дірочку на дні і нашкрябав цвяшком «Чаша терпіня».

Шкода, що ті, хто приходять до влади в Україні не мають можливості зробити те ж саме. Тому й чаша набирається швидко. І кожна крапля має шанс стати останньою. Для когось, як Яника, це закінчується революцією. Для когось, як для Віктора Андрійовича чи Петра Олексійовича, болючою поразкою на виборах. Володимир Олександрович вирішив не вигадувати велосипед.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Відвели війська, а нічого не помінялося. Кап!
На час досудового слідства закрили бойових офіцерів, яких просили взяти на поруки Герої України, повний кавалер ордену Богдана Хмельницького і керівник патрульної поліції України. Капп!!
Закрили волонтерів, справа яких тріщить по швах і зшивається білими нитками. Каппп!!!

Без вироку суду «беркутівців», які на очах усього світу вбивали українців у центрі столиці, включають в список на обмін. Ну, тут вже – «бульк»!

Вчора до Лук’янівського СІЗО підтягувалось сотня людей, щоб заблокувати можливість вивезення і подальшого обміну «беркутів». Серед цих людей не було жодного, хто б не хотів повернення наших полонених додому. Але всі вони хочуть розуміти, за яким принципом і хто формувались списки на обмін? Чому не відбувається обіцяний обмін «всіх на всіх»? Чому в списки на обмін включили людей, яким навіть вирок не винесли? Згідно якої норми закону? Як ГПУ збирається завершувати справу Небесної Сотні, якщо єдину ниточку – стрільців ми віддаємо Путіну? Чаша переповнена. Пружинка стиснулась.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...