На Дніпропетровщині сталася смертельна ДТП за участі двох легковиків та автобуса
На Дніпропетровщині відбулося зіткнення двох легковиків, після чого один з них зіткнувся з автобусом. Внаслідок ДТП загинула одна людина, ще 12 отримали поранення. Про це повідомляє УНН із посиланням на ГУНП області.
Повідомляється, що ДТП сталася 8 січня близько 7-ї ранку в районі газостанції міста Нікополь за участі автобусу “Ікарус” та автомобілів Daewoo Nexia та Chevrolet Aveo.
“Як попередньо встановлено, спочатку відбулось зіткнення двох легкових автомобілів, після чого автомобіль Chevrolet зіткнувся з автобусом. Під час ДТП в автобусі перебувало приблизно 30 пасажирів. В результаті автомобільної аварії загинув пасажир автомобіля Daewoo Nexia. Також до лікарні доставлено водія та 9 пасажирів автобусу, водія автомобіля Chevrolet та автомобіля Daewoo”, – йдеться у повідомленні.
Вказано, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…