Ще занадто юні, щоб судити: у Миколаєві двоє дітей по-звірячому згвалтували інваліда.

14 січня в Миколаєві двоє підлітків 12 і 13 років поглумилися над хлопцем з інвалідністю. Як повідомили у відділі комунікації поліції Миколаївської області, в Корабельний райвідділ надійшло повідомлення з лікарні про госпіталізацію 25-річного хлопця з інвалідністю. У чоловіка діагностували пошкодження в області прямої кишки.

Слідчо-оперативній групі постраждалий чоловік повідомив, що ці тілесні ушкодження йому завдали двоє підлітків, які брали сторонні предмети.

У цей же день поліцейські встановили двох причетних до злочину жителів Миколаєва – дітей 12 і 13 років.

Обох школярів викликали в райвідділ поліції разом з батьками. Відомості про те, що трапилося внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею «Згвалтування групою осіб», згідно з якою викритих у злочині можуть засудити до позбавлення волі на термін від 7 до 12 років. Однак кримінальна відповідальність за такий злочин передбачена тільки з 14 років.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

3 дні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

6 днів ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

1 тиждень ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago