facebook

“В одну мить втратили двох синів”: Нові подробиці аварії в Польщі, у якій загинули двоє братів

Двоє українців і двоє поляків загинули в аварії під Варшавою. Легковик, в якому вони їхали, врізався у вантажівку. Усі померли на місці до приїзду медиків. Загиблі українці – рідні брати.

Наталя у цій аварії втратила одразу двох двоюрідних братів. Страшну новину родині повідомили друзі загиблих Андрія та Віктора, які їздили з ними на заробітки до Польщі. Про це пише ТСН.

“Рятувальникам вдалося витягнути розтрощену машину з-під причепа вантажівки. Слідчий збирає всі докази, які б могли прояснити причини цієї трагічної аварії”, – каже представник поліції Даніель Нездропа.

Водій фури не постраждав. За попередньою інформацією, він був тверезим. Українці, які загинули в аварії, родом із села Велика Городниця на Рівненщині. Це рідні брати. Андрієві було 27 років, Віктору – 28. Чоловіки ремонтували та перепродували автомобілі.

Чому сталася аварія, рідні поки не знають. Від друзів загиблих лише чули, що поляк, який був за кермом – полюбляв швидку їзду та мав проблеми із серцем. Чи могло це спричинити ДТП, розслідує польська поліція.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Родичі ж напередодні останньої поїздки наче передчували біду. “Жінка не пускала Андрія і мама просила не їхати. Раніше, каже, такого не було, щоб так прощалися”, – розповіла жителька с. Велика Городниця Валентина Герасимчук.

Батьки, які в одну мить втратили двох синів, у стані шоку. Дружина старшого Андрія разом з друзями уже вирушила до Польщі, аби вирішити питання повернення тіл загиблих додому. Коли привезуть тіла додому, поки не відомо. Поховають братів у рідному селі. Сиротою залишилася маленька донечка.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...