Мер Чорноморська: Я вже не краду, давно і ніколи не крав (відео)

Мер міста Чорноморськ Одеської області Валерій Хмельнюк заявляє, що “вже не краде”.

Як повідомляє “Думська”, в інтернеті з’явився ролик, записаний на сесії міської ради.

Один з депутатів вигукнув: “Менше красти треба!”. На це мер відповів: “Я вже не краду взагалі, дорогий мій. Давно і ніколи. Я давно і ніколи не крав”.

Видання також повідомляє, що нещодавно народний депутат Ігор Бриченко направив звернення голові Державної аудиторської служби України Лілії Гавриловій з проханням провести оцінку ефективності використання Хмельнюком бюджетних коштів.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

7 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago