Труп громадянина України знайшли у неділю вранці, 26 січня, на території парафіяльного костелу Ченстоховської Богоматері в місті Свеце (Куявсько-Поморське воєводство).
Як пoвідoмляє “Yavp.pl” з пoсиланням на “naszemiasto.pl”, тіло лежало в плебані, де орендував кімнату чоловік. Знайшов його сусід, який проживав у кімнаті поруч.
Поліція поки що не підозрює, що до смерті українця могли бути причетні сторонні особи. Одна з версій, які розглядаються – нещасний випадок. Наприклад, падіння з висоти, що спричинило тяжкі травми.
Більш точні висновки будуть уже після розтину тіла, яке заплановане на найближчий час. На сьогодні лише відомо, що померлому українцеві було 33-роки.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…