У понеділок, 27 січня в Тячеві Закарпатської області сталася аварія на залізниці – поїзд зіткнувся з вантажівкою. Двоє людей загинули, один потрапив до лікарні.
У ДТП на залізничному переїзді загинув Михайло Іванович Герич з села Добрянського, глава багатодітної родини.
16 дітей: 11 синів і 5 дочок народили і виростили вони разом з дружиною Юлиною Михайлівною.
Про цю дружню сім’ю добре знають не тільки на Тячівщині, але і в Україні, адже вона слугує прикладом міцних сімейних стосунків та доброчесним виховання дітей.
Головний і відповідальний сенс свого життя Михайло Герич вбачав у дітях.
Сини і доньки – для нього були найбільшим й сокровенним щастям, яке подарував їм з дружиною Всевишній, – так завжди казав він.
Чоловік все життя трудився не покладаючи рук, і старався забезпечувати сім’ю, ставив діток на ноги, був віруючою, добросовісною та працьовитою людиною.
Довгий час працював на асенізаторній машині, на якій і потрапив у ДТП та загинув. На жаль, один з його синів у цей час перебував з ним у кабіні. Наразі він знаходиться у важкому стані в Тячівській районній лікарні.
Дуже шкода, що так трагічно обірвалось земне життя такої прекрасної людини.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…