Жінка померла від грипу в Запорізькій області

Наразі проводяться вірусологічні дослідження матеріалу на наявність вірусів грипу.

У Запорізькій області померла жінка, у якої клінічно був діагностований грип і пневмонія. Зараз проводяться лабораторні дослідження на виявлення вірусу грипу. Про це інформує Запорізький лабораторний центр МОЗ.

“Померла жінка у віці 51 року, жила в Запорізькому районі області. Захворіла 17 січня 2020 року, звернулася за медичною допомогою 24.01.2020 (на 8-й день захворювання), була госпіталізована в обласну інфекційну клінічну лікарню у важкому стані, 28.01.2020 жінка померла, попри активні реанімаційні заходи”, – йдеться в повідомленні.

Наразі проводяться вірусологічні дослідження матеріалу на наявність вірусів грипу. Клінічно виставлений діагноз “Грип, негоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія, важкий перебіг”. За даними медиків, хвора не була щеплена від грипу.

Повідомляється, що це другий летальний результат від грипу в цьому році в Запорізькій області. На початку січня від грипу померла породілля, але дитину вдалося врятувати.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Оля

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

3 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

5 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

6 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago