Кожна п’ята дитина народжується в неповній сім’ї. Щоправда, у Міністерстві соціальної політики ріст кількості самотніх матерів пояснюють тим, що батьки часто спеціально не укладають офіційний шлюб, щоб отримувати додаткові виплати.
Про те, що міністерство соціальної політики пропонує змінити систему виплати соціальної допомоги одиноким матерям, розповів на зустрічі з регіональними ЗМІ міністр соціальної політики Андрій Рева, передає УНІАН.
“У поданих із проектом бюджету законах не передбачено скасування виплат одиноким матерям. Але я вважаю, що має бути дискусія в суспільстві щодо цієї серйозної проблеми. Ми мусимо шукати інші методи і можливості підтримки одиноких матерів. У нас є відповідні пропозиції і ми готові їх винести на суд громадськості”, – зазначив Рева.
В Україні система виплат одиноким матерям призвела до того, що їх кількість за 15 років зросла в 22 рази. Сьогодні, за словами Реви, кожна п’ята дитина народжується в неповній сім’ї. Виникають підозри, що люди спеціально не укладають офіційний шлюб, щоб отримувати виплати.
Перший крок у реформуванні цієї сфери, за словами міністра, був зроблений з початку цього року, коли розмір виплати прив’язали до доходу матері. Тобто чим більше заробляє одинока мати, тим менший розмір виплати їй призначають, або взагалі не виплачують.
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…
Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…
Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…